Baudas izjūtas

Laikam jau šis gadsimts ir lielo ātrumu gadsimts, kad vīrietim pat gultā ir jāskrien un sievieti novērtēt nav laika. Kādēļ arvien grūtāk ir atrast vīrieti, kurš būtu maigs un pacietīgs, kurš neķertos pie lietas pēc iespējas ātrāk, bet tad, kad abi ir tam noskaņojušies, kad abi to vēlas, kad abi ir karsti un prātu aizmiglojusi iekāre?

Nesen ar puisi gulējām mājās visu dienu, līdz vienā brīdī sākām niekoties. Pēc ilgiem skūpstiem mēs sākām izģērbties, šāda veida priekšspēle man ļoti patīk, lēna, nesteidzīga, īsta. Viss turpinājās ar viņa skūpstiem pa visu manu ķermeni, lēnām, maigi, līdz viņš nonāca man starp kājiņām. Es vienmēr izbaudu šīs sajūtas – maigas, lēnas mēles kustības, pie tam ne haotiskas, bet pārdomātas, kad puisis (vai meitene 😉 ) neraustās pa labi un kreisi, ka tik ātrāk, bet lēni un maigi. Viņa rokas spēlējas pa manu ķermeni, glāstot krūtis, vēderu, kaklu, rokas. Šīs sajūtas tikai uzbudina, novirzot domas tikai uz sajūtām, baudu un atmosfēru, kas ir svarīga. Nav vajadzīgas 100 sveces un rožlapiņām nokaiīta gulta, pietiek ar tuvību (par to vēl var strīdēties).
Šīs lieliskās sajūtas tikai turpina mani pārņemt, līdz manī ieslīd kārs pirkstiņš, kas lēnām slīd manī, kaut es spētu izskaidrot šo ķīmiju, visa sajaukumu, kas manī plosās tajā brīdī. Ja pie rokas vel ir mazs vibrators kas ar savām vibrācijām paceļ tevi baudas augstumos, kopā ar maigajiem mēles pieskārieniem. Šajā brīdī ir svarīgi kustēties lēnām, nedrīkst to ātri raustīt iekšā, ārā, ka griežot cepeti. Sajūtas tiek tikai uzkurinātas, arvien labāk un labāk.
Pēc ideāliem baudas brīžiem manī uzliesmoja dzirksts, baudas virsotne. Šajā brīdī, iespējams, vajadzēja turpināt ar karstu seksu, bet, nē. Viņš atgulās uz muguras un sāka skūpstīt manas pēdas. Lai cik dīvaini as neliktos, maigas lūpas slīdot pa pēdām tikai paaugstina baudu, bet tā nav tāda ierastā, tas ir kas savādāks, garīgā apziņa, ka puisis skūpsta tavas kājas, dievina tevi un ir gatavs mesties ceļos tavā priekšā, skūpstīt, manuprāt, diezgan intīmu vietu manā ķermenī, jo pēdas, tas ir tabū ierastajam vīrietim, kam patīk ātri visu nodarīt. Tā nu es turpināju spēlēties ar sevi, kamēr viņš mani skūpstīja. Baudas augstumi. Pēc ilgiem skūpstiem, mēs savienojāmies vienā veselumā, viņa acīs burtiski varēja saredzēt iekāri, bet ne dzīvniecisku, drīzāk mīļuma un kaisles pilnu. Pēc brīža atkal kulminācija, sinhrona. Es gulēju 15 minūtes nekustīga. Bauda atrasties blakus šādam vīrietim.

Šādus vīriešus, ne egoistus iespējams ir grūti atrast, bet ja atrodi, turi ciet, jo otru tādu atrast nav tik viegli, bet Jūs vīrieši – novērtējiet sievieti, mēs esam maigākas un mums vajag uzmanību, lēnu un kaislīgu, zinu ka varat, tik reizēm negribat. Protams, nedrīkst aizmirst ātrās kaisles brīžus, kad jo ātrāk, jo labāk, bet tas ir savādāk. Gulta ir vieta, kur jābūt maigam un iekārojamam.

0 Responses to “Baudas izjūtas”  1. Atstāt komentāru

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s
Advertisements

%d bloggers like this: